Snižujte každý den plastový odpad se značkou Stanley

Jako nadšenci a milovníci přírody máme v naší DNA péči o Zemi. Od založení společnosti Stanley, což je již více než sto let, vyvíjíme ekologické a opakovaně použitelné produkty, které obstojí ve zkoušce času. Zavázali jsme se, že budeme naše výrobky vyrábět zodpovědně, a to už od dodávky materiálu - až po naše výrobní procesy. Hrdě podporujeme i organizace zaměřené na zdraví a pohodu naší planety, mezi které patří: Climate Action Corps*, Plastic Impact Alliance, Protect Our Winters, The Conservation Alliance a Backcountry Hunters and Rybers.

Zapojte se do plastové výzvy

Tento měsíc zvyšujeme povědomí o hnutí Plastic Free July®, globálním hnutí, které podporuje občany a podniky v snižování množství plastového odpadu. Loni se k výzvě připojilo více než 250 milionů lidí po celém světě. Během července bez plastů můžete pomoci jednoduchými kroky, jako je například vyhýbání se plastovým obalem na jedno použití a namísto plastových brček používat opakovaně použitelné brčka.

Podejte matce přírodě pomocnou ruku

Věděli jste, že na zabalení jedné láhve vody jsou potřeba 3 litry vody? Představte si, kolik vody ušetříte pomocí opakovaně použitelné lahve.. A co se stane, když si kávu vychutnáte opakovaně v hrníčku po dobu jednoho roku? Pomůžete zabránit 23 kilogramům emisí skleníkových plynů, 281 galonů vody a 16 kilogramům odpadu. Také zachráníte jeden strom před kácením.

knifestock blog - stanley termosky

Balení vlastních nápojů navíc šetří peníze - což znamená, že se vaše vybavení Stanley za chvíli zpětně zaplatí. Zde jsou některé z našich oblíbených opakovaně použitelných lahví:

CLASSIC EASY-CLEAN WATER BOTTLE  | 1.4L

Zůstaňte hydratovaní na svých cestách. Tato dvoustěnná izolovaná láhev udrží vaši vodu ledovou po celé hodiny.

knifestock blog - stanley termosky

GO BOTTLE WITH CERAMIVAC™ | 0.47L

Hladká keramika splňuje sílu nerezavějící oceli. Stačí naplnit oblíbenou horkou kávou, čokoládou nebo studeným nápojem a jít.

knifestock blog - stanley termosky

ADVENTURE STAINLESS STEEL VACUUM BOTTLE | 1.0L

ato praktická láhev je sbalitelná a přenosná a je také nepropustná. Navíc je tu izolované víko, které slouží jako šálek na kávu nebo čaj.

knifestock blog - stanley termosky

 

Nezapomeňte, že svou láhev můžete "omladit" pomocí náhradních dílů a našich záručních služeb. A pokud je čas se s ní rozloučit, zvažte její darování nebo pečlivou recyklaci.

* Mateřská společnost Stanley, PMI, je vystupujícím partnerem společnosti Climate Action Corps.

O společnosti Stanley

Značka Stanley má bohatou více než 100-letou historii. Značka se zrodila vynálezcem Williamem Stanleym mladším, který navždy změnil způsob konzumace horkých nápojů. V roce 1913 spojil vakuovou izolaci a pevnost oceli v jedné přenosné láhvi a vynalezl Celoocelový vakuovou láhev, kterou dnes známe a milujeme.