Nádobí

(150)

Výlety i delší pobyty v přírodě vyžadují patřičnou výbavu, kromě stravy je třeba mít přibaleno i  turistický nádobí. Nádobí do přírody je lehký, funkční, jednoduchý, pro jednu osobu i v sadách, což je výhodnější pro více lidí.

Stanley výrobce termosek má také v nabídce turistický nádobí ve více provedeních, outdoorový ešus Stanley i s výbavou, pánev s příslušenstvím, díky, kterým se jídlo nejen ohřeje, ale poslouží i na vaření. Mil-Tec nabízí různou výbavu do přírody nevyjímaje nádobí na kempování, který se dá položit na otevřený oheň a vařit na čerstvém vzduchu. Nádobí od finského výrobce Kupilka je lehký, odolný pádem a teplotám, hodí se pro servírování již uvařeného nebo grilovaného jídla. Nezapře v sobě pěkný severský design a proto je oblíbený i chataři, ocení ho rybáři, myslivci, táborníci, osvědčil se při grilování jako praktický a stylový nádobí.

Netřeba zapomenout na příbor, ten turistický je odlehčený díky použitým materiálům, může být skládací či balený v pouzdře. Jednodušším provedením je lžíce na jednom konci a na tom druhém vidlička, což je dostatečné, pokud je nůž již součástí výbavy.

Cena:
80
2897
127 produktů
Výrobci
typ produktu
Farba
Vodeodolnosť
BPA free
Materiál
Hmotnosť
Výška
Objem
Priemer
Krajina pôvodu
Farba
Materiál
Objem
Priemer
Hmotnosť
Výška
Filtr produktů: