Brusné sady

(69)

Sady na broušení nožů jsou dobrou volbou, protože při jejich použití není nutná speciální dovednost jako například při broušení na kameni. Takové brusné sady se snadno a jednoduše obsluhují, správný úhel při broušení se dá udržet pomocí vodících tyčinek, tak je to řešeno při bruskách Lansky nebo kolmým tahem jako například při brusce Spyderco Tri-Angle.

Brusné sady Lansky se vyrábějí ve více provedeních, mezi spotřebiteli jsou velmi oblíbené, pořizovací cena je přijatelná a výsledek broušení profesionální. Tyto sady obsahují brusné kameny o různé zrnitosti, dokonce i na zubaté ostří, kamínky se dají dokupovat i samostatně, což je velká výhoda, stejně se dá dokoupit další příslušenství, sada je balena v praktickém plastovém kufříku, čímž se zvyšuje její funkčnost.

Brusná sada KMFS od českého výrobce je sofistikované, ale zároveň jednoduché broušení s perfektním profesionálním výsledkem, bruska je vyráběna z prvotřídních materiálů, protože je balena v kufříku, dá se bez problémů přenášet. Jednoduché a hlavně přenosné jsou brusky od výrobce WorkSharp s diamantovými plotýnkami a naváděcími lištami.

Vybrat si mezi bruskami s nastavitelným úhlem stojí za úvahu, při tomto způsobu se nemůže stát, že na noži nechtěně pokazíme ostří, navíc několika zrnitostmi v balení bude výsledkem ostrá čepel.

Cena:
160
14316
67 produktů
Výrobci
typ produktu
Úhel broušení
Zrnitost
broušení s vodou
broušení s olejem
Materiál
Materiál rukojeti
Hmotnost
Délka
Výška
Šířka
Délka využitelné části
Výška využitelné části
Obsah balenia
Filtr produktů: