Multifunkční nože

(433)

První část slova multifunkční - multi - znamená mnoho, mnoho funkcí. Mnoho funkcí na mnoho příležitostí. Každodenní upotřebení, v běžný pracovní den, na cestování, turistika, táboření, opravování, myslivost, rybářství, na záchranářskou činnost - pomocník na jakoukoli činnost, to splňuje multifunkční nůž. Multifunkční kapesní nože Victorinox v sobě schovávají množství příslušenství, které dokážeme použít denně v každé situaci, na jakémkoli místě. Netřeba nosit u sebe množství nářadí a různých nástrojů, kvalitní multifunkční nůž je dokáže nahradit. Victorinox nabízí víceúčelové, multifunkční nože, různé naskládané, ve více velikostech, v obrovském množství modelů a barev.

Na běžné nošení je vhodný Victorinox Spartan, Victorinox Huntsman, Victorinox Cyber, Victorinox Pioneer X Alox.Větší příslušenství obsahuje Victorinox Handyman nebo Swiss Champ. Delší čepel a tedy i nástroje najdeme u modelů Victorinox Picnicker, Victorinox Forester, Victorinox Hercules. Nejdelší nástroje a také rukojeť mají nože z řady Victorinox Ranger Grip, v základním provedení nebo s pilkou a pařákem, i s dřevěnými střenkami. Velmi oblíbené jsou nože Victorinox Hunter Pro, při tomto noži je na výběr několik verzí rukojeti. Victorinox Classic je malý přívěsek, slouží i jako manikúra, ve více barvách a modelech, každoročně přibývají sběratelské verze. My first Victorinox, nůž vyrobený speciálně pro děti, se zaoblenou čepelí. Victorinox Limited edition, každý rok přibývají nové kousky, což ocení zejména sběratelé.

Mezi Victorinox multitool patří i nářadí, množství nástrojů v kompaktním provedení, kde jsou dominantní především kleště. Vhodné pro každodenní použití v zaměstnání, pro kutily, pro rybáře, na turistiku. Swiss Card Victorinox, malý zázrak do peněženky a kabelky, pouzdra na nože Victorinox, brusky Victorinox, náhradní díly. Švýcarský výrobce toho nabízí mnohem víc, stačí si jen vybrat.

Cena:
199
10518
428 produktů
Výrobci
typ produktu
Materiál čepele
Materiál rukojeti
Pojistka
Materiál pouzdra
Délka čepele
3.4 cm
11.5 cm
Celková délka
5.8 cm
26.5 cm
Délka rukojeti
5.8 cm
16.6 cm
Délka složeného nože
5.8 cm
13.7 cm
Tloušťka čepele
0.9 mm
5 mm
Výška čepele
0.6 cm
3 cm
Hmotnost
17 g
400 g
Typ čepele
Využití
Jednoruční otvírání
Typ nože
Typ otevírání
Spona
Kompatibilita MOLLE
Úhel broušení
Pozice spony
Povrchová úprava čepele
Možnost gravírování
Země původu
Barva
Záruka na vady materiálu
Počet funkcí
Pravák - Levák
Obsah balení
Výrobce
Nářadí
Oceľ (na noži)
typ ostří
Povrchová úprava čepele
Materiál rukojeti
pojistka
Jednoruční otvírání
Spona
Pouzdro
Možnost gravírování
Krajina původu
Barva
Úhel Broušení
Počet funkcí
Materiál púzdra
Hmotnost
Výška čepele
Délka čepele
Délka v zavřeném stavu
tloušťka čepele
Šířka
Filtr produktů: