Paracord

(24)

Paracord lano, odolné tenké lano, v současnosti tak populární a oblíbené lidmi, kteří tráví hodně času v přírodě. Tato padáková šňůra má všestranné použití a proto bývá často součástí výbavy turisty, cestovatele, táborníků, zkrátka při jakékoliv činnosti v přírodě.

Během výletů i delších pobytů může nastat situace, kdy je třeba lano, šňůra a právě pro tento účel slouží paracordové lano, které je odolné vůči oděru, má vysokou pevnost a nosnost, přitom je tenké, nezabere mnoho místa. Takové lano pomůže v nepředvídaných situacích, při nouzovém slaňování, při sestrojení přístřešku, dá se jím cokoliv připevnit, v případě zranění pomůže jako škrtidlo nebo při zlomeninách pomocí větví pomůže fixovat, v neposlední řadě jako výpomoc při sušení prádla.

Paracordová šňůra bývá součástí různých výrobků, najdeme ji jako výplet na rukojeti nože, přívěsky na zip a na klíče, nachází se v setech na přežití a samozřejmě dobře známý náramek. Takový náramek po rozmotání poskytne přibližně 2,5 - 5 metrů šňůry, závisí na velikosti náramku a způsobu pletení, což může pomoci zvládnout krizovou situaci.

Paracord náramek není jen módní záležitost, je to jistota, že vždy, když se stane něco nepředvídané, budeme mít první pomoc s sebou, na ruce.

Cena:
42
558
24 produktů
Výrobci
Dĺžka
Nosnosť
Filtr produktů: