Sebeobrana

(73)

V životě nastanou různé situace, bohužel i ty nepříjemné, když se bojíme o vlastní bezpečnost nebo bezpečnost někoho nám blízkého. Prostředky na sebeobranu, které jsou běžně dostupné, snadno se přenášejí, jsou Spratt, běžně se vejdou do kapsy, mnohé schováme i v ruce, případně se dají přenášet na opasku, jejich použití je snadné a rychlé.

Právě rychlost použití závisí od místa uložení, proto musí být po ruce. Častou volbou je obranný sprej - kaser, s proudovou tryskou nebo rozprašující - mlha, použitelný vůči lidem i zvířatům. Na bezprostřední kontakt je vhodný elektrický paralyzér nebo i elektrošok, proti sprejem má výhodu, že se dá použít i v uzavřených prostoroch jako například vchody domů nebo taxíky. Teleskopické obušky různých velikostí se většinou prodávají s pouzdrem na opasek, přenášet se však dají i v kapse.

Mezi kontaktní nástroje na obranu patří i Koga, Yawara, nenápadné taktické pero, při těchto je dobré nastudovat si použití, aby bylo dosaženo maximálního účinku. S každým obranným prostředkem je třeba ztotožnit a nacvičit jeho použití, v nebezpečných momentech tak nezůstaneme zaskočeni. 

Cena:
64
13247
71 produktů
Výrobci
typ produktu
Objem
Hmotnosť
Priemer
Výška
Farba
Materiál
Typ náplne
Funkcie
Hmotnosť
Dĺžka
Priemer
Obsah balenia
Materiál rukojeti
Délka čepele
Celková délka
Délka rukojeti
Tloušťka čepele
Hmotnost
Typ čepele
Využití
Typ nože
Země původu
Dĺžka
Kalené
Farba
Filtr produktů:
Böker Plus MPP BLACK 09BO092 - KNIFESTOCK

Böker Plus MPP BLACK 09BO092

Poslední kus skladem - Bazarový produkt
664 Kč s DPH
570 Kč
Detail produktu