Sady kuchyňských nožů

(75)

Příprava jídla se neobejde bez kuchyňských nožů, zda to bude běžná domácnost nebo restaurace, koupit se dají samostatně, avšak výhodnější je zakoupit si celou sadu nožů.

Kuchyňské sady nožů mají hned několik výhod - cenově se více vyplatí, pokud je sada naskládaná v bloku, nože jsou vždy po ruce na pracovní desce, nepoškrábou se v šuplíku a předejdeme taky případnému zranění. Samotné bloky na uložení nožů dotvářejí design kuchyně, většinou jsou vyrobeny z kvalitního dřeva v různých barvách. Obsah nožů se různí, aby si každý spotřebitel věděl vybrat podle vlastní potřeby.

Doporučujeme se zaměřit na značky nožů, které nabízejí nože i samostatně, aby v případě poškození jednoho nože nebylo nutné kupovat celou sadu, ale pouze konkrétní model. Kuchyňské sady nožů Wüsthof, tento německý výrobce sídlí ve městě Solingen a na trh již mnoho let přináší produkty z kvalitní oceli. Výrobce Solingen Böker nabízí dizajnové sady nožov,  pro náročné i sady z damascénské oceli. Kusové nože i sady kuchyňských nožů Victorinox jsou dobře známé i mezi profi kuchaři. Pro milovníky asijské kuchyně společnost Herbertz přináší sady japonských nožů.

Cena:
212
29988
74 produktů
Výrobci
Materiál čepele
Materiál rukojeti
Délka čepele
8 cm
14 cm
Celková délka
Tloušťka čepele
Hmotnost
29 g
3096 g
Typ čepele
Využití
Typ nože
Povrchová úprava čepele
Možnost gravírování
Země původu
Barva
Počet funkcí
Obsah balení
Filtr produktů:
Victorinox 5.1163.5 - KNIFESTOCK

Victorinox 5.1163.5

Do 14 dnů
2 311 Kč s DPH
1 647 Kč
Detail produktu