SUMMER SALE %
SUMMER SALE %

SUMMER SALE %     SUMMER SALE %     SUMMER SALE %

Nejsilnější svítidla od firmy Fenix

Fenix Lighting nabízí na trhu jedny z nejlepších a nejjasnějších svítilen. Ať už řešíte potřeby osvětlení v domácnosti, nebo potřebujete výkonné svítilny v práci, tato svítidla jsou vhodné kdekoliv. Ačkoli svítilny Fenix mnozí milují kvůli jejich ultrafialovému světlu a příjemným funkcím pro uživatele, jsou rovněž vyhledávány pro svou dlhotrvácnosť a odolnou konstrukci. Svítilny Fenix, které jsou schopny odolávat nárazům, nejintenzivnějším povětrnostním podmínkám a nejbezohlednějšího každodennímu opotřebení, jsou bezpochyby jedny z nejsilnějších svítilen, jaké můžete vlastnit. Díky svítilnám FENIX s krytím IP68, které jsou vodotěsné a prachotěsné, mohou naše svítilny zvládnout jakékoliv světelné potřeby, které máte. 

Odolné svítidla 

Naše nejsilnější svítilny jsou jedny z nejtvrdších svítidel, které nabízí trh. Jejich stupeň krytí je IP68 a využívá se na ně hliník třídy A6061-T6, který se rovněž používá v leteckém průmyslu. Jsou vyrobeny z vysoce tvrdého eloxovaného anti-abrazivního povrchu HAIII. Většina z nich je odolná vůči nárazu při 1.5 metrovém pádu na 6 stranách. Nejsilnější svítilny Fenix vrhají neuvěřitelně jasné a silné světlo. Jelikož naše svítilny využívá tolik uživatelů, je pro nás samozřejmostí, aby byly odolné. Naše vysokovýkonné svítilny vydrží více opotřebení než průměrná svítilna, díky své extrémně odolné konstrukci a zabudovaným vodotěsným funkcím. Není divu, že tyto svítilny milují a rádi využívají všichni, od jeskyňáře až po příslušníky policie. 

knifestock fenix vodotesne takticke baterky

Svítidla s hodnocením IP68

Svítidla s hodnocením Fenix IP68 jsou vyrobeny tak, aby vám poskytli světlo bez ohledu na vnější podmínky. Tyto odolné svítilny jsou tak dobře hodnoceny i pro svou obranyschopnost vůči prachu a vodě. Jsou plně chráněny před malými částicemi a vlhkostí. Mnohé z nich mají také vodotěsné porty, aby svítilna přežila deštivé podmínky, ba dokonce i ponoření se do vody (do hloubky 2 metrů na dobu 30 minut). Jejich odolnost zaručuje to, aby byly nejspolehlivějším a nejtrvalejší zdrojem světla, který budete plně využívat i několik let. Hodnocení IP68 zvyšuje u těchto nejsilnějších svítilen celkovou odolnost, spolehlivost a životnost.

Další trvanlivé vlastnosti svítilny

Naše nejsilnější svítilny nejsou odolné jen proto, že mají stupeň krytí IP68. Jsou vyrobeny z odolné hliníkové konstrukce, což je chrání nejen před škrábanci. Přežijí menší, ale i většinou větší pády. Jsou koneckonců vyrobené z hliníku letecké kvality A6061-T6, popřípadě z tvrdě eloxovaného anti-abrazivního povrchu prémiového typu HAIII. Naše svítilny Vás nezklamou odolností vůči vnějšímu prostředí, jakož i světlem, které vás podrží při práci či dobrodružství. Nyní už víte, že máte s sebou tu nejodolnější svítilnu. 

Teplotní odolnost 

Jelikož naše nejsilnější svítilny dokáží zvládnout různé povětrnostní podmínky, je pochopitelné, že jsou vyrobeny i s teplotní odolností. To jim umožňuje odolávat tvrdým chladem a extrémním vedrům. Naše svítilny zvládnou stejně - 35 ° C, jakož i teplotu 45 ° C, proto je skutečně možné jim důvěřovat v jakémkoli prostředí. Tyto odolné světla jsou vyrobeny z těžkých průmyslových komponentů. I když do extrémně nízkých teplot doporučujeme svítilny odolné vůči chladu, nemyslete si, že vás jedna z našich svítilen zklame a neposkytne světlo, ať už se stane cokoli. 

knifestock fenix odolne svietidla a odolne baterky do prirody

Spolehlivost

Díky své extrémně odolné konstrukci, jsou naše nejsilnější svítilny pravděpodobně nejspolehlivějším zdrojem světla, jaký můžete mít. Spolehlivá svítilna je prakticky nezbytností pro určité pracovní činnosti, ale je zároveň i důležitým a zejména spolehlivým zdrojem světla pro vaše každodenní úkoly. Právě proto Fenix nabízí pouze ty nejlepší taktické a kompaktní svítilny. Najdete mezi nimi odolné svítilny s krytím IP68, jakož i svítilny na každý den a do jakýchkoli okolností. Svítilny na každodenní nošení, jako například Fenix LD30, jsou svým menším vzhledem podobné svítilně Fenix LR40R, ale se stejnou odolností. Svou roli s určitostí zvládnou. 

Dlouhá životnost

Naše nejsilnější svítilny Fenix, můžete považovat za parťáky na celý život. Tyto pružné světla jsou navrženy tak, aby obstály v testech času, což znamená, že budou výkonné podstatně déle než průměrná svítilna. Naše odolné světla vydrží celý váš denní i pracovní čas, dokud nevyprší životnost 50 000 hodin (průměrná životnost svítilny Fenix). Bez ohledu na to, zda si pořídíte taktickou svítilnu, svítilnu na každý den nebo jednu z našich nejzářivějších svítilen, každá jedna Vám nepochybně poskytne roky využívání, a to díky své odolné a prakticky nezničitelné konstrukci.

knifestock najjasnejsie takticke baterky fenix

Nejsilnější svítidla

Fénixov svítilny jsou některé, ne-li najnepoddanejší, tak nejodolnější svítilny na trhu. Naše vysoce kvalitní svítilny jsou vyrobeny nejen s vyšším světelným tokem jako tradiční svítilny, ale dají se použít téměř v každé situaci. Mnoho našich nejsilnějších svítilen je vybavených náročnými funkcemi, včetně hodnocení IP68, extrémně odolnou vnější konstrukcí, odolností proti nárazu, odolností proti povětrnostním vlivům a dalšími funkcemi. Naše svítilny Vám poskytnou zdroj jasného světla i v takových případech, kdy jsou ponořené ve vodě (až do 2 metrů) nebo když spadnou, či utrpí náraz. Potřebujete spolehlivý zdroj světla pro své taktické povolání, náročnou na práci, nebo jen pro každodenní použití? Použitím jedné z nejsilnějších svítelen Fenix získáte nejen nejlepší a nejjasnější světelný zdroj, ale i ten nejodolnější.

Přihlaste se k odběru novinek

Zaujal Vás tento článek? Přidejte se k dalším spokojeným odběratelům novinek pomocí formuláře níže a získejte informace o novinkách, akcích či exkluzivitu jako první!