Popis produktu
Zavírací kapesní nůž Kizer Feist 2 X Series ZX-3499.2A3 je ideální pro sběratele, jako dárek nebo pro každodenní nošení (EDC). Navržený Justinem Lundquistem s L.F. Tato limitovaná edice byla vyrobena v exkluzivní sérii pouhých 200 kusů.
Čepel typu Hawkbill s hladkým ostřím a plochým výbrusem je vyrobena z prémiové nerezové oceli M390 s povrchovou úpravou stonewash, známé svou výjimečnou schopností držet ostří a odolností proti korozi.
Nůž je vybaven Front Flipperem pro snadné otevírání jednou rukou, což nabízí pohodlí i bezpečnost. Je osazen Framelock mechanismem, který zajišťuje bezpečné a spolehlivé zajištění čepele.
Přesně opracovaná titanová rukojeť se pyšní řadou frézovaných otvorů, které snižují hmotnost a přidávají vizuální zajímavost, přičemž zachovávají pevný a luxusní pocit v ruce.
Kapesní klip je umístěn na pravé straně pro diskrétní a pohodlné nošení, s hrotem směřujícím nahoru.
-
Materiál čepele:M390
-
Materiál rukojeti:Titan
-
Pojistka:Framelock
-
Délka čepele:7.3 cm
-
Celková délka:16.6 cm
-
Délka složeného nože:9.3 cm
-
Tloušťka čepele:3 mm
-
Hmotnost:60.1 g
-
Typ čepele:Hawkbill
Parametry produktu
-
Materiál čepele:M390
-
Materiál rukojeti:Titan
-
Pojistka:Framelock
-
Délka čepele:7.3 cm
-
Celková délka:16.6 cm
-
Délka složeného nože:9.3 cm
-
Tloušťka čepele:3 mm
-
Hmotnost:60.1 g
-
Typ čepele:Hawkbill
-
Využití:Limitovaná edice, Sběratelský, EDC - každodenní nošení
-
Jednoruční otvírání:ano
-
Typ nože:Zavírací
-
Typ otevírání:Front Flipper
-
Spona:ano
-
Typ výbrusu:Plochý
-
Designer:Justin Lundquist x L.F
-
Pozice spony:vpravo
-
Povrchová úprava čepele:Stonewash
-
Země původu:Čína
-
Barva:šedá
-
Pravák - Levák:Pravák
-
Obsah balení:nůž