Batohy

(65)

Batohy Mil-Tec, velké tašky Mil-tec, menší tašky, tašky na rameno Mil-Tec, kapsičky a pouzdra se vyrábějí z pevného, odolného materiálu, ve více jednobarevných i maskáčových provedeních. Zádová část na batozích je polstrovaná, ramenní popruhy jsou měkké a nastavitelné, uvnitř schovávají několik přehrádek, MOLLE systém, který byl původně navržen pro armádu USA, dává možnost připevnit další kapsičky nebo různé příslušenství a výbavu pomocí šňůr a karabin.

Batohy jsou vyráběny od nejmenších pro děti až po velké, v závislosti na danou činnost, jakákoliv outdoorová aktivita v přírodě, turistika, myslivost, rybářství, paintball, airsoft. Větší batohy jsou dostatečně objemné na sbalení se na delší pobyty v přírodě nebo cestování, menší batohy zas na běžné každodenní použití do práce nebo do školy, kde se vejde do nich i notebook. Tašky je možné nést v ruce, ale stejně jako batoh na zádech.

Německý výrobce značky Mil-Tec je u nás dobře známý velkou škálou různých výrobků vojenského zaměření. Od svého vzniku v roce 1971 přináší tato společnost na trh oblečení, obuv, výbavu pro armádu a pobyt v přírodě, svítidla, obranné prostředky. Jelikož armáda potřebuje výrobky z kvalitních materiálů, odráží se to i v kvalitním a prvotřídním sortimentu, který jde na civilní trh.

Cena:
239
4489
63 produktů
Výrobci
Farba
Bedrový pás
Hrudný pás
Hydrovak kompatibilita
Vodeodolné
MOLLE systém
Kapacita
Hmotnosť
Počet priehradiek
Max. výška
Max. dĺžka
Max. šírka
Materiál
Velcro panel
Strih
Prístup k hlavnej priehradke
Zapínanie
Filtr produktů: